RSS
piątek, 09 kwietnia 2010
Przesyłki kurierskie Warszawa do USA
Bardzo popularnym kierunkiem wysyłania paczek są Stany Zjednoczone. Nie wiem akurat dlaczego bo chyba nie każdy Polak ma z stanach ciocię i wujka. No tak wynika ze statystyk że dość dużo paczek leci do usa. Ja rzadko wysyłam przesyłki kurierskie Warszawa akurat za granice bo nie ma takiej potrzeby. Przeważnie są to przesyłki krajowe a dokładniej przesyłki w obrębie stolicy. Czy wysyłałem w ogóle kiedyś przesyłkę poza granicę kraju? Chyba ja osobiście nie ale chyba ktoś z firmy do jakiegoś klienta tak. Nie ma to znaczenia.
wtorek, 06 kwietnia 2010
A propo świąt
Za nami święta ale nie te w których wysyłamy prezenty. Są oczywiście rodziny które dają sobie z tej okazji drobne upominki polegające na jakimś króliku z czekolady i ogólnie słodkości. Zdecydowanie przesyłki kurierskie Warszawa nie są tu potrzebne jak podczas świąt Bożego Narodzenia. Ja właśnie ostatnio z święta wysłałem kilka prezentów dalekiej rodzinie właśnie przez kuriera. Chciałem uniknąć sytuacji w której prezent dotarłby zniszczony przez naszą polską pocztę.

13:19, kurier24
Link
środa, 31 marca 2010
Przesyłki konduktorskie
Przesyłki kurierskie to nie tylko prywatne firmy kurierskie ale i inne sposoby dostarczanie przesyłek. Jednym z nich jest poczta ale tą zdecydowanie chcę unikać. Innym sposobem są przesyłki konduktorskie. Powiem szczerze że niedawno dopiero dowiedziałem się o tym typie przesyłek. Dla mnie przesyłki kurierskie Warszawa to od dawna był jedyny sposób wysyłania przesyłek. Czyli co to są przesyłki konduktorskie?

14:18, kurier24
Link
piątek, 26 marca 2010
Ceny paczek
Jak już mówiłem przesyłki kurierskie Warszawa kosztują tyle ile ważą. To właśnie waga jest najbardziej istotna w tego typu przekazywaniu rzeczy. Nawet idąc na pocztę to pani ważny wszystkie nasze paczki czy listy. Tak samo jest z przesyłki kurierskie Warszawa . Firmy kurierskie oferują tyle usług że można się lekko pogubić. Tyle jest odmian przesyłek, tyle kategorii wagowych że szok. Każda jest w innej cenie, każda ma inny czas dostarczenia. Trzeba mnie po protu głowę do tego.

11:18, kurier24
Link
poniedziałek, 22 marca 2010
Problemy
Nie raz spotkałem się z sytuacjami gdzie przesyłki kurierskie Warszawa jednak były zawodne. Nie było tego dużo ale jednak było. Wszystkie te sytuacje były podobne do siebie. W każdej chodziło o to że coś małego nie było dopracowane. Raz paczka którą ja nadawałem została lekko naruszona po odbiorze przez odbiorcę. Była wtedy wielka awantura czy to firma kurierska zawiniła czy to ja za słabo zapakowałem przesyłkę. Najśmieszniejsze było to że pakunkowi nic się nie stało, tylko opakowanie było uszkodzone. No wiele było takich głupich sytuacjach o których szkoda gadać.

12:29, kurier24
Link
środa, 17 marca 2010
Wycieczka
Kilka dni temu byłem za granicą. Jak widać nie zaniedbałem swojego bloga ale i też nie zaniedbałem tematu na jaki piszę. Byłem na kilka dni w Wielkiej Brytanii i powiem szczerze że przesyłki kurierskie Warszawa to zupełnie co innego niż na wyspach. Nie wiem jak to opisać ale przesyłki kurierskie Warszawa czymś się różnią od tamtych. Tam jest takie zaufania, lekkość, bezstresowość w przekazywaniu paczek. Ludzie zamawiają kuriera, płacą mu i o nic się nie martwią. Czy będzie kiedyś też tak u nas??

10:42, kurier24
Link
poniedziałek, 15 marca 2010
Paczki
Wszystkie przesyłki kurierskie Warszawa mogą być wysłane w każdy zakątek świata. Bardzo fajny obrazek znalazłem z tej okazji:)

15:55, kurier24
Link
piątek, 12 marca 2010
Paczka
Gdzieś 2 tygodnie temu zamówiłem w jednym ze sklepów internetowych kilka herbat. Nic w tym dziwnego bo miliony ludzi na świecie codziennie coś sprzedają i kupują w necie. Po kilku dniach przyszedł kurier i dał mi przesyłki kurierskie Warszawa. Były ich dwie do herbaty tez było sporo. To co mnie zdziwiło to fakt jak była zapakowana ta przesyłka...

13:09, kurier24
Link
wtorek, 09 marca 2010
Kurier w biurze
W tamtym tygodniu miałem tak zawalony tydzień a do tego musiałem sporo jeździć po urzędach. Sporo tego było bo kilka spraw jak się odłoży to potem tak właśnie się dzieje. O dziwo w każdym urzędzie widziałem kuriera i miałem na plecach napisane "przesyłki kurierskie Warszawa ". W sumie pomyślałem że powinna być nazwa firmy lub coś w tym rodzaju ale nie , ten miał inaczej. Z drugiej strony przynajmniej każdy wie czym się zajmuje ten człowiek i może się ewentualnie do niego zgłosić...

Tagi: kurier
12:38, kurier24
Link
środa, 03 marca 2010
Przesyłka kurierska
Przesyłka kurierska to rzecz której nie trzeba tłumaczyć. Każdy chociaż raz miał możliwość spotkania się z pocztą lub kurierem. Ja miałem takich spotkań setki a nawet tysiące. W mojej firmie przesyłki kurierskie Warszawa to normalka. Nie korzystamy z poczty bo jest to strata czasu a jest możliwość że coś się złego może stać. Jak już pisałem nie korzystam z poczty bo to problem. Nie mam człowieka w firmie który zajmowałby się pocztą dlatego też robi to przypadkowa osoba. Nikt tez nie ma na tyle czasu aby iść na pocztę i stać w kolejce wysłać listy. Z tego właśnie względu przesyłki kurierskie Warszawa nie są mi obce a wręcz przeciwnie.

15:21, kurier24
Link
czwartek, 25 lutego 2010
Przesyłki międzynarodowe
Firmy kurierskie tak jak i poczta polska nie działają tylko na terenie naszego kraju. Bez problemu wyślemy przesyłkę za pomocą firmy kurierskiej lub poczty do każdego zakątka świata. Jest to bardzo droga usługa ale czasem nie ma innego wyboru. Z tego co się orientuję przesyłki kurierskie Warszawa mają najlepszą ofertę przesyłek międzynarodowych. Na przykład mogę podać że przesyłka kilkukilogramowa do Francji czy Włoch kosztuje ponad 500zł. Dużo czy mało?

13:42, kurier24
Link
wtorek, 23 lutego 2010
Waga przesyłki
Chcą zamówić kuriera przez internet musimy wiedzieć podstawowe informacje na temat swojej przesyłki. To że wiemy gdzie ją chcemy wysłać jest oczywiste. Wymiary czyli gabaryty przesyłki i najważniejsze czyli jej waga to najistotniejsze informacje. Nie można w taki sposób dostarczyć przesyłki kurierskie Warszawa jeżeli nie znamy tych informacji.

11:37, kurier24
Link
1 , 2 , 3 , 4 , 5