RSS
poniedziałek, 05 lipca 2010
Przesyłki kurierskie podmiejskie
O rodzajach przesyłek pisałem już wiele razy. Każda firma kurierska wymyśla sobie sama jakie typy usług chce prowadzić ale z tego co wiem nikt nie wymyśla niczego nadzwyczajnego. Przeważnie przesyłki kurierskie Warszawa są reprezentowane jako przesyłki miejskie lub przesyłki kurierskie podmiejskie. No bo chyba nie nazwiemy przesyłki na terenie Warszawy przesyłką krajową...
piątek, 25 czerwca 2010
Promocje
Dwie rzeczy które działają na dobro firmy to reklama i promocje. Takie jest moje zdanie. Jeśli przesyłki kurierskie Warszawa nie zareklamują się w odpowiedni sposób nie będą w stanie uzyskać dużej ilości klientów. To jest pierwsze zadanie....Drugie to utrzymanie klientów właśnie przy sobie w czym pomagają promocje. Kto z nas nie skusi się na zakup czegoś jeśli jest to przecenione lub w cenie która na zadowala? Promocje czyli pewnego rodzaju reklama(bo promocje też trzeba ogłosić światu aby ludzie się a niej dowiedzieli) to bardzo dobry sposób na przyciągnięcie ludzi. Ze swojego doświadczenia wiem że jeśli coś kupuję bo bardzo dobrej przecenie to w następnych dniach, tygodniach, miesiącach śledzę kolejne promocje przedmiotów które mogą być dla mnie przydatne. To właśnie jest utrzymanie i zaciekawienie sobą firmą klienta.

10:35, kurier24
Link
środa, 16 czerwca 2010
Praca kuriera
Można dużo pisać o przesyłkach, o paczkach i o tym gdzie najlepiej zamawiać kuriera. Prawda jest taka że najważniejsza jest osoba która wykonuje tą pracę czyli kurier. Z czym nam się kojarzy to słowo? Bo mi z zaufaniem, grzecznością i szybkością myślenia.Tak, tak, właśnie to ostatnie cechuje najlepszych kurierów. Kiedyś pracowałem w firmie do której codziennie przychodził kurier zostawiać paczki. Elegancki pan który wie wszystko. I na temat obecnej paczki i na temat spraw po które musielibyśmy dzwonić do biura jego firmy aby uzyskać informacje.

Tagi: kurier
11:54, kurier24
Link
poniedziałek, 07 czerwca 2010
Szybki samochód
Szybka firma dostawcza musi być wyposażona w szybkie samochody. Tak można pomyśleć ale w godzinach szczytu nawet najszybszy samochód nie poradzi sobie w korkach. Jakie zatem jest najlepsze rozwiązanie?Rower lub skuter. To byłaby najlepsza odpowiedź. Trzeba jednak zauważyć że na rowerze nie przewieziemy zbyt wielu przesyłek i tak samo jeśli chodzi o skuter...Tak więc korzysta się w każdego środka transportu lecz samochody są najczęściej wykorzystywane. Wszystkie przesyłki kurierskie Warszawa muszą dotrzeć do odbiorcy jak najszybciej. Ważna jest szybkość oraz odpowiedni wybór transportu.

Tagi: auto
12:42, kurier24
Link
środa, 26 maja 2010
Szybkość dostarczania
Często mamy takie przesyłki na których nam zależy w bardzo dużym stopniu. Zamawiamy wtedy kuriera i życzymy sobie najszybszą usługę. Nie obchodzą nas koszty lecz czas dostarczenia. Zainteresowałem się tym, poczytałem trochę, powchodziłem na strony różnych firm kurierskich i jestem pod wrażaniem. Od zawsze myślałem że najszybsza przesyłka kurierska to dochodzi następnego dnia ale poszedłem po rozum do głowy...

Tagi: auto
12:53, kurier24
Link
czwartek, 20 maja 2010
Kierowcy kurierscy
Już kiedyś pisałem na ten temat, Fascynowały mnie ubrania w jakich chodzą ci panowie. Oho, wcale nie zawsze są to panowie. Kilka dni temu do mojego domu zapukała pani kurier która była ubrana jak jej koledzy po fachu. Ładnie wyglądała...:)Przywiozła mi coś co nie było moja bo nastąpiła pomyłka w adresie. Chciałbym aby w moim życiu było więcej takich pomyłek. Następnego dnia też ją zobaczyłem bo paczka była do mojego sąsiada ale kilka domów dalej.

Tagi: kurier
14:02, kurier24
Link
środa, 12 maja 2010
Prognoza pogody
W prognozie pogody mówili że wczoraj miała być kolejna burza. Dziś też tak mówili ale jakoś nie zapowiada się na to z tego co widzę. Pierwszy raz w życiu czekam na deszcz bo prognozowanie deszczu którego nie ma przez dwa dni to chyba lekka porażka meteorologów telewizyjnych. Nie raz już spotkałem się z tym że prognoza pogody była błędna. Od tego czasu całkowicie nie wierzę w to co mówią w tv. No może co do temperatury się zgodzę ale opady atmosferyczne są nietrafne.

12:20, kurier24
Link
czwartek, 06 maja 2010
Zdjęcia przesyłek kurierskich
Z nudów zacząłem przeglądać zdjęcia przesyłek kurierskich. Powiem szczerze że niektóre zdjęcia przesyłek kurierskich bardzo mi się podobają. Od zawsze podobają mi się kolory w jakich chodzą kurierzy. Zawsze te ubrania są czyste, kolorowe, ładne. Grafiki firmowe też są niczego sobie dlatego zamieszczam kilka z nich. Może komuś też się spodoba...

14:32, kurier24
Link
środa, 28 kwietnia 2010
Koszulka
Jak da się zauważyć piszę ciągle o pracy i wszystkim co się dzieje w koło niej. Dziś mi się to znudziło więc postanawiam nie pisać dziś nic o swojej pracy. Wczoraj jak już wychodziłem z biura do domu wpadło mi na myśl aby pochodzić po sklepach internetowych za ubraniami. Szukałem jakiejś fajnej koszulki w której mógłbym grać z chłopakami w siatkę(spotykamy się czasem i gramy). Znalazłem sklep Skry Bełchatów...

14:43, kurier24
Link
czwartek, 22 kwietnia 2010
Zamawianie kuriera
Jedynymi skutecznymi sposobami zamawiania kuriera jest telefon. Oczywiście jest jeszcze internet ale nie ma to jak pogadać z kimś"na żywo". Można wtedy wszystko dokładnie wytłumaczyć co jest bardzo ważne jeżeli chodzi o przesyłki kurierskie warszawa. Nie raz byłem świadkiem tego jak jest zamawiany kurier. Trzeba nie tylko podać dane oraz adres ale konkretne wymiary (jeżeli chodzi o dużą paczkę). Dla jednych jest to problem, dla innych nie. Mnie bardzo imponuje to szybkie dostarczenie paczki. Nie rozumiem tego jak firmom kurierskim może się opłacać takie działanie. Niby wiem na jakiej to jest zasadzie. Wiem że nikt nie pojedzie z moim listem na drugi koniec Polski bo to się nie opłaca.

12:05, kurier24
Link
poniedziałek, 19 kwietnia 2010
Znajomi od przesyłek
Mam takich znajomych którzy zajmują się sprzedażą w sklepie internetowym. Są to praktycznie każde produkty spożywcze. Bardzo popularne są teraz zakupy przez internet nawet te żywnościowe. Kiedyś nawet z ciekawości wszedłem na taką stronkę i powiem szczerze że ceny jedzenia wcale nie są wysokie. Nawet zdziwiłem się gdy zobaczyłem niektóre produkty tańsze niż w moim pobliskim sklepie. Dodając koszt przesyłki można powiedzieć że płaci się leciutko trochę więcej niż w normalnym sklepie.

14:44, kurier24
Link
środa, 14 kwietnia 2010
Przesyłki w Polsce
Czy to tylko Warszawa ma swoje przesyłki kurierskie Warszawa czy też inne miasta mają swoje firmy kurierskie? Pewnie że tak. Piszę ciągle o Warszawie bo mieszkam blisko tego miasta. Nawet korzystam z tych przesyłek dlatego też ciągle o tym mówię. Jak patrzę na oferty firm kurierskich to widzę że prawie niczym się nie różnią. Oczekiwałem jakiś dziwnych różnic w usługach ale nie. Bardzo dobrze, niech będzie tak jak jest.

13:20, kurier24
Link
1 , 2 , 3 , 4 , 5