RSS
czwartek, 29 lipca 2010
Kurier jako człowiek
Cały czas mówię kurier" jako coś co tylko przynosi przesyłki kurierskie Warszawa i na tym kończy się cała sprawa. Jednak kurierzy to z reguły świetni ludzie. Przede wszystkim jako kurierzy pracują młodzi panowie. Silny, obrotni oraz zaangażowani w pracę. Nigdy nie miałem jeszcze żadnego ekscesu związanego z kurierem. Bardzo się z tego cieszę bo jestem typem człowieka który nie lubi konfliktów z drugą osobą.
piątek, 23 lipca 2010
Kurier - złodziej
Nie mam tu ma myśli tego że każdy kurier jest złodziejem. Nie mam podstaw do tego aby tak sądzić. Temat tyczy się czego innego. Praca kuriera stała się bardziej popularna od listonosza. Kiedyś nie było czegoś takiego jak przesyłki kurierskie Warszawa lecz wszystkie paczki przynosił listonosz. Teraz mamy setki form kurierskich a więc i tysiące pracowników. Dawniej jeden listonosz miał swój rejon i roznosił wszystkie paczki, listy, przekazy pocztowe. Ludzie wiedzieli kiedy i kogo mają się spodziewać zatem nie było ryzyka.

11:40, kurier24
Link
piątek, 16 lipca 2010
Praca kuriera w wakacje
Mamy wakacje. Nie da się tego nie zauważyć ponieważ upał jest straszliwie dokuczliwy. Można wymienić setki zawodów które nie znoszą takiej pogody. Jedną z nich jest praca kuriera. Nigdy nie byłem kurierem i pewnie nie będę ale wydaje mi się że jest to praca bardzo wymagająca. Przede wszystkim przesyłki kurierskie Warszawa muszą być dostarczane do ręki dlatego też wymaga ona pójścia do miejsca przebywania odbiorcy. Czasem jest to pierwsze piętro, czasem trzecie a innym dziesiąte.

Tagi: kurier
14:28, kurier24
Link
poniedziałek, 05 lipca 2010
Przesyłki kurierskie podmiejskie
O rodzajach przesyłek pisałem już wiele razy. Każda firma kurierska wymyśla sobie sama jakie typy usług chce prowadzić ale z tego co wiem nikt nie wymyśla niczego nadzwyczajnego. Przeważnie przesyłki kurierskie Warszawa są reprezentowane jako przesyłki miejskie lub przesyłki kurierskie podmiejskie. No bo chyba nie nazwiemy przesyłki na terenie Warszawy przesyłką krajową...