RSS
piątek, 25 czerwca 2010
Promocje
Dwie rzeczy które działają na dobro firmy to reklama i promocje. Takie jest moje zdanie. Jeśli przesyłki kurierskie Warszawa nie zareklamują się w odpowiedni sposób nie będą w stanie uzyskać dużej ilości klientów. To jest pierwsze zadanie....Drugie to utrzymanie klientów właśnie przy sobie w czym pomagają promocje. Kto z nas nie skusi się na zakup czegoś jeśli jest to przecenione lub w cenie która na zadowala? Promocje czyli pewnego rodzaju reklama(bo promocje też trzeba ogłosić światu aby ludzie się a niej dowiedzieli) to bardzo dobry sposób na przyciągnięcie ludzi. Ze swojego doświadczenia wiem że jeśli coś kupuję bo bardzo dobrej przecenie to w następnych dniach, tygodniach, miesiącach śledzę kolejne promocje przedmiotów które mogą być dla mnie przydatne. To właśnie jest utrzymanie i zaciekawienie sobą firmą klienta.

10:35, kurier24
Link
środa, 16 czerwca 2010
Praca kuriera
Można dużo pisać o przesyłkach, o paczkach i o tym gdzie najlepiej zamawiać kuriera. Prawda jest taka że najważniejsza jest osoba która wykonuje tą pracę czyli kurier. Z czym nam się kojarzy to słowo? Bo mi z zaufaniem, grzecznością i szybkością myślenia.Tak, tak, właśnie to ostatnie cechuje najlepszych kurierów. Kiedyś pracowałem w firmie do której codziennie przychodził kurier zostawiać paczki. Elegancki pan który wie wszystko. I na temat obecnej paczki i na temat spraw po które musielibyśmy dzwonić do biura jego firmy aby uzyskać informacje.

Tagi: kurier
11:54, kurier24
Link
poniedziałek, 07 czerwca 2010
Szybki samochód
Szybka firma dostawcza musi być wyposażona w szybkie samochody. Tak można pomyśleć ale w godzinach szczytu nawet najszybszy samochód nie poradzi sobie w korkach. Jakie zatem jest najlepsze rozwiązanie?Rower lub skuter. To byłaby najlepsza odpowiedź. Trzeba jednak zauważyć że na rowerze nie przewieziemy zbyt wielu przesyłek i tak samo jeśli chodzi o skuter...Tak więc korzysta się w każdego środka transportu lecz samochody są najczęściej wykorzystywane. Wszystkie przesyłki kurierskie Warszawa muszą dotrzeć do odbiorcy jak najszybciej. Ważna jest szybkość oraz odpowiedni wybór transportu.

Tagi: auto
12:42, kurier24
Link