RSS
środa, 28 kwietnia 2010
Koszulka
Jak da się zauważyć piszę ciągle o pracy i wszystkim co się dzieje w koło niej. Dziś mi się to znudziło więc postanawiam nie pisać dziś nic o swojej pracy. Wczoraj jak już wychodziłem z biura do domu wpadło mi na myśl aby pochodzić po sklepach internetowych za ubraniami. Szukałem jakiejś fajnej koszulki w której mógłbym grać z chłopakami w siatkę(spotykamy się czasem i gramy). Znalazłem sklep Skry Bełchatów...

14:43, kurier24
Link
czwartek, 22 kwietnia 2010
Zamawianie kuriera
Jedynymi skutecznymi sposobami zamawiania kuriera jest telefon. Oczywiście jest jeszcze internet ale nie ma to jak pogadać z kimś"na żywo". Można wtedy wszystko dokładnie wytłumaczyć co jest bardzo ważne jeżeli chodzi o przesyłki kurierskie warszawa. Nie raz byłem świadkiem tego jak jest zamawiany kurier. Trzeba nie tylko podać dane oraz adres ale konkretne wymiary (jeżeli chodzi o dużą paczkę). Dla jednych jest to problem, dla innych nie. Mnie bardzo imponuje to szybkie dostarczenie paczki. Nie rozumiem tego jak firmom kurierskim może się opłacać takie działanie. Niby wiem na jakiej to jest zasadzie. Wiem że nikt nie pojedzie z moim listem na drugi koniec Polski bo to się nie opłaca.

12:05, kurier24
Link
poniedziałek, 19 kwietnia 2010
Znajomi od przesyłek
Mam takich znajomych którzy zajmują się sprzedażą w sklepie internetowym. Są to praktycznie każde produkty spożywcze. Bardzo popularne są teraz zakupy przez internet nawet te żywnościowe. Kiedyś nawet z ciekawości wszedłem na taką stronkę i powiem szczerze że ceny jedzenia wcale nie są wysokie. Nawet zdziwiłem się gdy zobaczyłem niektóre produkty tańsze niż w moim pobliskim sklepie. Dodając koszt przesyłki można powiedzieć że płaci się leciutko trochę więcej niż w normalnym sklepie.

14:44, kurier24
Link
środa, 14 kwietnia 2010
Przesyłki w Polsce
Czy to tylko Warszawa ma swoje przesyłki kurierskie Warszawa czy też inne miasta mają swoje firmy kurierskie? Pewnie że tak. Piszę ciągle o Warszawie bo mieszkam blisko tego miasta. Nawet korzystam z tych przesyłek dlatego też ciągle o tym mówię. Jak patrzę na oferty firm kurierskich to widzę że prawie niczym się nie różnią. Oczekiwałem jakiś dziwnych różnic w usługach ale nie. Bardzo dobrze, niech będzie tak jak jest.

13:20, kurier24
Link
piątek, 09 kwietnia 2010
Przesyłki kurierskie Warszawa do USA
Bardzo popularnym kierunkiem wysyłania paczek są Stany Zjednoczone. Nie wiem akurat dlaczego bo chyba nie każdy Polak ma z stanach ciocię i wujka. No tak wynika ze statystyk że dość dużo paczek leci do usa. Ja rzadko wysyłam przesyłki kurierskie Warszawa akurat za granice bo nie ma takiej potrzeby. Przeważnie są to przesyłki krajowe a dokładniej przesyłki w obrębie stolicy. Czy wysyłałem w ogóle kiedyś przesyłkę poza granicę kraju? Chyba ja osobiście nie ale chyba ktoś z firmy do jakiegoś klienta tak. Nie ma to znaczenia.
wtorek, 06 kwietnia 2010
A propo świąt
Za nami święta ale nie te w których wysyłamy prezenty. Są oczywiście rodziny które dają sobie z tej okazji drobne upominki polegające na jakimś króliku z czekolady i ogólnie słodkości. Zdecydowanie przesyłki kurierskie Warszawa nie są tu potrzebne jak podczas świąt Bożego Narodzenia. Ja właśnie ostatnio z święta wysłałem kilka prezentów dalekiej rodzinie właśnie przez kuriera. Chciałem uniknąć sytuacji w której prezent dotarłby zniszczony przez naszą polską pocztę.

13:19, kurier24
Link