RSS
czwartek, 25 lutego 2010
Przesyłki międzynarodowe
Firmy kurierskie tak jak i poczta polska nie działają tylko na terenie naszego kraju. Bez problemu wyślemy przesyłkę za pomocą firmy kurierskiej lub poczty do każdego zakątka świata. Jest to bardzo droga usługa ale czasem nie ma innego wyboru. Z tego co się orientuję przesyłki kurierskie Warszawa mają najlepszą ofertę przesyłek międzynarodowych. Na przykład mogę podać że przesyłka kilkukilogramowa do Francji czy Włoch kosztuje ponad 500zł. Dużo czy mało?

13:42, kurier24
Link
wtorek, 23 lutego 2010
Waga przesyłki
Chcą zamówić kuriera przez internet musimy wiedzieć podstawowe informacje na temat swojej przesyłki. To że wiemy gdzie ją chcemy wysłać jest oczywiste. Wymiary czyli gabaryty przesyłki i najważniejsze czyli jej waga to najistotniejsze informacje. Nie można w taki sposób dostarczyć przesyłki kurierskie Warszawa jeżeli nie znamy tych informacji.

11:37, kurier24
Link
czwartek, 18 lutego 2010
Koszty przesyłki kurierskie Warszawa
Tak teraz jest że każda firma kurierska ma bardzo zbliżone ceny. Konkurencja jest już taka że ceny musiały pójść z dół aby walczyć o klientów. Dal nas do dobra wiadomość ale zła jest taka że już nie pójdą niżej bo im się ten interes nie będzie opłacał. Na pewno znajdzie się zaraz taka firma która zaoferuje ceny o 20% niższe od pozostałych bo takie też są. Zauważyłem to na przykładzie inni lotniczych. Kiedyś bilety lotnicze były bardzo drogie a znaleźli się przewoźnicy którzy tą są usługę wykonywali za śmieszne pieniądze. Teraz już się to ustatkowało bo kilka takich linii lotniczych zbankrutowało i teraz jest spokój z takimi szalonymi pomysłami.
wtorek, 16 lutego 2010
Rodzaje przesyłek
Są dwa skuteczne sposoby wysyłania paczek czy listów w bardzo szybkim tempie. Są to rozbudowane usługi poczty polskiej jak i przesyłki kurierskie Warszawa. Ceny przesyłek kurierskich jeżeli nie opisywałem to opiszę ale ciekawe są ceny i rodzaje przesyłek pocztowych.Poczta już od kilku lat traci klientów na rzecz właśnie firm kurierskich...

09:54, kurier24
Link
czwartek, 11 lutego 2010
Kierowcy
Zamawiając kuriera po to aby zabrał od nas przesyłkę i dostarczył w określone miejsce chcemy mieć pewność że nasze przesyłki kurierskie Warszawa nie są tylko zaufane ale i bezpieczne. Nie po to wysyłamy kurierem aby spotkały nas jakieś niemiłe niespodzianki. Kurier jest trochę droższy niż poczta więc jeśli coś i tak by się nie zepsuło to po co płacić więcej? Na pocztę i tyle.

Tagi: auto
12:44, kurier24
Link
wtorek, 09 lutego 2010
Ceny usług
Przesyłki kurierskie Warszawa to jedne z najbardziej znanych usług kurierskich w naszym kraju. Praca w stolicy wymaga od kurierów bardzo dużych możliwości od tych na rowerach i tych samochodowych. Dużo się mówi o zaangażowaniu i tym że przesyłki trzeba traktować jak własne podczas transportu le ile tak na prawdę kosztuje takie dostarczenia przesyłki kurierskie Warszawa.

12:08, kurier24
Link
czwartek, 04 lutego 2010
Przesyłki
Mówiąc o kurierach ja mam na myśli kurierów na rowerze. Jednak dostarczanie paczki w dane miejsce odbywa się wszystkimi drogami komunikacji. Od właśnie rowerów,po samochody,pociągi aż po transport lotniczy. Który jest najskuteczniejszy? Na duże odległości jasne że lotniczy ale gdy chcemy dostarczyć paczkę na drugi koniec miasta to przesyłki kurierskie Warszawa będą najbardziej stosowne.

14:39, kurier24
Link
poniedziałek, 01 lutego 2010
Zmagania kurierów
Jeszcze kilka lat temu w naszym kraju nie było żadnego kuriera rowerowego. Teraz jest ich kilkaset sztuk. Ich praca jest częścią życia i spełnieniem marzeń dotyczących roweru. Są grupą ludzi która inni się zachwycają. Zawsze mają coś do powiedzenia bo czasami przesyłki są na prawdę śmieszne. Kilka tygodni temu kurierzy z Warszawy i Wrocławia wyjechali do Etiopii promować ten typ podróżowania.

13:30, kurier24
Link