RSS
czwartek, 28 stycznia 2010
Film
Mistrzostwa kurierów w przesyłki kurierskie Warszawa. Ciekawa rywalizacja!

15:30, kurier24
Link
poniedziałek, 25 stycznia 2010
Przesyłki
Przesyłki kurierskie warszawa można rozumieć różnie. Pierwsze skojarzenie to przesyłka dostarczona w jak najszybszym czasie do odbiorcy. Ale tak wybiegając z tematu i pójść myślami dalej to poczta kwiatowa to również forma usługi kurierskiej.

13:32, kurier24
Link
piątek, 22 stycznia 2010
Rower pocztowy
Rower pocztowy trochę różni się od tych zwykłych "miejskich rowerów". Przede wszystkim rowerzysta musi mieć na głowie kask. jest to wymóg którego nie da się ominąć,chyba że chcemy zapłacić mandat. Tak więc rowery są wyposażone w różne bajery a właściciele firm kurierskich starają się aby rowery były jak najnowsze, miały ciągłą obsługę techniczną i były zadbane.

10:56, kurier24
Link
poniedziałek, 18 stycznia 2010
Mistrzostwa świata w wyścigach kurierów rowerowych

Mistrzostwa te obyły się w Helsinkach, a jako pierwsze zostały zorganizowane w 1993 roku. Prywatnie kurierzy organizują sobie wyścigi uliczne w swoich miatsach gdzie wyłaniają najlepszego kuriera rowerowego w danym mieście.

 

09:10, kurier24
Link
piątek, 15 stycznia 2010
Kurier rowerowy
Kurier rowerowy to osoba rozwożąca przesyłki pocztowe na rowerze. Kurierzy pracują głównie w dużych miastach , gdzie w zakorkowanym centrum rower jest zwykle najszybszym środkiem transportu. Firmy kurierskie zatrudniają kurierów rowerowych, ponieważ rowery mogą poruszać się w korkach ulicznych szybciej od samochodów, jak również motocykli. Zadaniem kuriera jest jak najszybsze dostarczenie danej przesyłki kurierskie Warszawa od nadawcy do odbiorcy.

13:39, kurier24
Link
czwartek, 14 stycznia 2010
Ekspresowe przesyłki
Przesyłki kurierskie Warszawa to wszystko to co chcemy przekazać z jednego miejsca w drugie i to najlepiej w jak najszybszym czasie.

09:56, kurier24
Link