RSS
czwartek, 17 listopada 2011
Drożejące przesyłki kurierskie Warszawa
Okres przedświąteczny to najlepszy okres dla firm kurierskich. Liczba zamówień w sklepach internetowych drastycznie wzrasta, co przekłada się na zarobki firm kurierskich. Wszystko było idealnie do dziś. Drożejące paliwo wymusza na firmach przewozowych aby przesyłki kurierskie Warszawa podniosły swoją cenę. Proporcjonalnie do wzrostu ceny przesyłki wzrasta również koszt dostawy w sklepie internetowym. Skutkiem tego jest mniejsza opłacalność kupna czegoś w sieci niż osobiście w sklepie.
czwartek, 24 marca 2011
Szybsze przesyłki kurierskie Warszawa
Nie wiem jak inni odczuwają pracę firm kurierskich, ale ja jestem zdania, że wielu z czołowych dostarczycieli przesyłek jeszcze bardziej mobilizuje swoich pracowników do dostarczania przesyłek kurierskich. Dokładnie mam na myśli fakt, że od wielu miesięcy otrzymuję wszystkie zamówione produkty na drugi dzień od wykonania zamówienia bądź przelewu. Może dla innych jest to wiadomość oczywista, ale według mnie przesyłki kurierskie Warszawa które idą z jednej części kraju na drugi koniec w jeden dzień to mega wydarzenie.
piątek, 04 lutego 2011
Koperta kurierska i przesyłki kurierskie Warszawa
Zwykle mówiąc o wysyłaniu czegoś kurierem mamy na myśli przesyłki kurierskie Warszawa w postaci paczek. Oczywiście jest to najczęściej spotykana forma przesyłki kurierskiej ale nie zapomnijmy o jeszcze jednej przesyłce. Jest to koperta kurierska służąca do przesyłania dokumentów i małych przedmiotów. Myślę że jest to najlepsza forma przesyłki z punktu A do punktu B gdy chcemy bezpiecznie przekazać dokumenty.
czwartek, 30 grudnia 2010
Kurier na święta
Ciężko powiedzieć czy kurierzy kochają równie mocno święta Bożego Narodzenia jak my, zwykli ludzie korzystający z usług internetu. Na pewno okresu przedświątecznego nie wspominają w uśmiechem na twarzy ponieważ w tym roku przesyłki kurierskie Warszawa zawaliły każdą firmę kurierską. Ludzie z roku na rok bardziej ufają internetowi w sprawach zakupów dlatego z roku na rok firmy kurierskie mają masę przesyłek do doręczenia. Całe zamieszania widnieje pod hasłem"zdążyć przed świętami!".
piątek, 03 grudnia 2010
Darmowa przesyłka
Za nami jedna z największych akcji promocyjnych w internecie. 1 grudnia był dzień darmowej dostawy czyli setki sklepów z całej Polski dostarczało swoje produkty za całe 0 złotych. Ci co skorzystali z promocji już zapakowane są przesyłki kurierskie Warszawa i lada moment powinny zostać dostarczone. Nie ukrywam że sam skusiłem się zamówić kilka przydatnych rzeczy i pierwszą przesyłkę dostałem już dziś:)
czwartek, 07 października 2010
Zakupy
No ale nie tylko allegro jest miejscem gdzie można dokonywać zakupów. Jest mnóstwo innych, dość popularnych sklepów w których ceny są jak najbardziej konkurencyjne np właśnie z allegro. Wszędzie jednak królują przesyłki kurierskie Warszawa które to są pośrednikiem między sprzedającym a kupującym. Tak jak wszędzie można też łatwo zarobić na przesyłkach...
poniedziałek, 20 września 2010
Przesyłki kurierskie na allegro
Właściwie nie chodzi mi tylko o samo allegro ale wszelkie inne miejsca gdzie można kupować przeróżne rzeczy. Mamy dwie drogi zakupu. Alba zamawiamy przez pocztę albo przez kuriera. Nie oszukujmy się, przesyłki kurierskie Warszawa są o wiele bezpieczniejsze bo na poczcie wszystko się może zdarzyć a firmy kurierskie raczej dbają o swój wizerunek. Tak więc kwestia wyboru formy dostawy jest oczywista choć nie każdego stać na korzystanie z kuriera.
piątek, 27 sierpnia 2010
Zaufanie
Właśnie zaufanie jest największym problemem przy zakupach internetowych. O ile przesyłki kurierskie Warszawa są zaufane ponieważ firmy działają na swoją renomę to sprzedawcy internetowi wcale nie zawsze mają na uwadze patrzenie na nich przez pryzmat zaufania. Nie moja sprawa ponieważ ja nigdy nic nie sprzedałem przez internet. Jednak chciałbym kupować u ludzi którzy mają na uwadze dobro innych. Tylko w takim przypadku obie strony będą zadowolone z transakcji.

11:55, kurier24
Link
środa, 11 sierpnia 2010
Zakupy internetowe
Aż sam się sobie dziwię że ostatnimi tygodniami zacząłem więcej zamawiać przez neta. Zaczęło się od tego że skoczyły mi się perfumy. Nie miałem czasu aby chodzić po sklepach i szukać fajnego zapachu zatem spojrzałem na oferty w necie i znalazłem perfumy które w normalnym sklepie kosztują o ponad 30% więcej. Kwestia tego czy przez neta dostanę oryginalny towar...
czwartek, 29 lipca 2010
Kurier jako człowiek
Cały czas mówię kurier" jako coś co tylko przynosi przesyłki kurierskie Warszawa i na tym kończy się cała sprawa. Jednak kurierzy to z reguły świetni ludzie. Przede wszystkim jako kurierzy pracują młodzi panowie. Silny, obrotni oraz zaangażowani w pracę. Nigdy nie miałem jeszcze żadnego ekscesu związanego z kurierem. Bardzo się z tego cieszę bo jestem typem człowieka który nie lubi konfliktów z drugą osobą.
piątek, 23 lipca 2010
Kurier - złodziej
Nie mam tu ma myśli tego że każdy kurier jest złodziejem. Nie mam podstaw do tego aby tak sądzić. Temat tyczy się czego innego. Praca kuriera stała się bardziej popularna od listonosza. Kiedyś nie było czegoś takiego jak przesyłki kurierskie Warszawa lecz wszystkie paczki przynosił listonosz. Teraz mamy setki form kurierskich a więc i tysiące pracowników. Dawniej jeden listonosz miał swój rejon i roznosił wszystkie paczki, listy, przekazy pocztowe. Ludzie wiedzieli kiedy i kogo mają się spodziewać zatem nie było ryzyka.

11:40, kurier24
Link
piątek, 16 lipca 2010
Praca kuriera w wakacje
Mamy wakacje. Nie da się tego nie zauważyć ponieważ upał jest straszliwie dokuczliwy. Można wymienić setki zawodów które nie znoszą takiej pogody. Jedną z nich jest praca kuriera. Nigdy nie byłem kurierem i pewnie nie będę ale wydaje mi się że jest to praca bardzo wymagająca. Przede wszystkim przesyłki kurierskie Warszawa muszą być dostarczane do ręki dlatego też wymaga ona pójścia do miejsca przebywania odbiorcy. Czasem jest to pierwsze piętro, czasem trzecie a innym dziesiąte.

Tagi: kurier
14:28, kurier24
Link
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5