Blog > Komentarze do wpisu
Drożejące przesyłki kurierskie Warszawa
Okres przedświąteczny to najlepszy okres dla firm kurierskich. Liczba zamówień w sklepach internetowych drastycznie wzrasta, co przekłada się na zarobki firm kurierskich. Wszystko było idealnie do dziś. Drożejące paliwo wymusza na firmach przewozowych aby przesyłki kurierskie Warszawa podniosły swoją cenę. Proporcjonalnie do wzrostu ceny przesyłki wzrasta również koszt dostawy w sklepie internetowym. Skutkiem tego jest mniejsza opłacalność kupna czegoś w sieci niż osobiście w sklepie.

Kryzys jest odczuwalny w każdej dziedzinie gospodarki. Jedyne co nie wzrasta to pensja przeciętnego Kowalskiego. Zmusza nas to do oszczędzania, a w przypadku świąt do mniej hucznego świętowania narodzin Jezusa. Idąc tym tropem z pewnością wielu z nas otrzyma mniej wartościowe prezenty, albo w ogóle ich nie dostanie. Już wiele rodzin nie stać na przeżycie całego miesiąca z łącznych dochodów osób pracujących. Śmiało można mówić o kryzysie.

 

Z drugiej strony święta to czas, gdzie nie liczymy się z wydatkami, a najważniejsze jest przygotowanie jak najlepszej Wigilii. Prezenty są obowiązkiem, a przybranie domu lampeczkami to tradycja. To wszystko wiąże się z kosztami, ale rachunki podczas świąt zdecydowanie schodzą na drugi plan. I właśnie dzięki temu przesyłki kurierskie Warszawa choć troszkę droższe to i tak będą wykorzystywaną usługą. Na jakiekolwiek podsumowania trzeba poczekać do początku nowego roku. Wtedy ocenimy w jakim stopniu kryzys wpłynął na przeżywanie nadchodzących świąt.

czwartek, 17 listopada 2011, kurier24

Polecane wpisy