Blog > Komentarze do wpisu
Szybsze przesyłki kurierskie Warszawa
Nie wiem jak inni odczuwają pracę firm kurierskich, ale ja jestem zdania, że wielu z czołowych dostarczycieli przesyłek jeszcze bardziej mobilizuje swoich pracowników do dostarczania przesyłek kurierskich. Dokładnie mam na myśli fakt, że od wielu miesięcy otrzymuję wszystkie zamówione produkty na drugi dzień od wykonania zamówienia bądź przelewu. Może dla innych jest to wiadomość oczywista, ale według mnie przesyłki kurierskie Warszawa które idą z jednej części kraju na drugi koniec w jeden dzień to mega wydarzenie.

Wcześniej zdarzały się sytuacje w których musiałem czekać na swoje zamówienie kilka dni. Firmy kurierskie miały sobie za nic to, że zależało mi na szybkim dostarczeniu mojego zamówienia. Dziś każda paczka przychodzi błyskawicznie i nie wiem czy zmieniły się przesyłki kurierskie Warszawa wraz z firmami kurierskimi czy jest to dziwny, choć pozytywny zbieg okoliczności.

 

Sytuacja nie jest skomplikowana. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze firmy oferujące szybkie przesyłki kurierskie Warszawa. Jesli zdobędą zaufanie klientów starsze, renomowane firmy tych klientów stracą. Rozpoczęła się ofensywa w walce o klienta. Przesyłki są dostarczane szybko i bez żadnych problemów. Czysta rywalizacja...Pamiętam, że kiedyś niektóre z moich przesyłek potrafiły iść 3-4 dni. To niedopuszczalne, aby firmy kurierskie tak nie szanowały klienta. Od wielu miesiący przyzwyczajam się, że robiąc przelew lub zamawiając przesyłkę za pobraniem moja paczka dochodzi na drugi dzień. To jest cała esencja robienia zakupów w internecie. Jeśli wiedziałbym, że na paczkę będę czekał 4 dni to zrezygnowałbym z zakupów w tym sklepie lub omijał szerokim łukiem firmę kurierską która obsługuje dany sklep. Szybkie przesyłki kurierskie to podstawa. Zamawiasz i na drugi dzień witasz się z kurierem:)

czwartek, 24 marca 2011, kurier24

Polecane wpisy