Blog > Komentarze do wpisu
Kurier na święta
Ciężko powiedzieć czy kurierzy kochają równie mocno święta Bożego Narodzenia jak my, zwykli ludzie korzystający z usług internetu. Na pewno okresu przedświątecznego nie wspominają w uśmiechem na twarzy ponieważ w tym roku przesyłki kurierskie Warszawa zawaliły każdą firmę kurierską. Ludzie z roku na rok bardziej ufają internetowi w sprawach zakupów dlatego z roku na rok firmy kurierskie mają masę przesyłek do doręczenia. Całe zamieszania widnieje pod hasłem"zdążyć przed świętami!".

To dla nas arcyważne aby to co zakupiliśmy trafiło do nas przed świętami. Od tego momentu toczy się walka z czasem. Szczęśliwi ci którzy o prezentach zdołali pomyśleć dużo wcześniej. Dla spóźnielskich przesyłki kurierskie Warszawa sa wielką niewiadomą. Nikt nie jest w stanie zagwarantować nam że przesyłka dojdzie w wybrane miejsce na czas. Wątpliwości byłyby o wiele mniejsze gdyby nie fakt że cały grudzień minął pod hasłem "ŚNIEG". Pod koniec miesiąca czyli wtedy gdy kurierzy rozwozili nam upragnione paczki na drogach sytuacja wyglądała katastrofalnie. Zalegający śnieg i niska temperatura to koszmar dla kierowców.

 

Z tego co wiem w największych miastach nie bylo problemów z dostarczeniem przesyłki kurierskiej na czas. Inne przesyłki kurierskie Warszawa które miały zawędrować dużo dalej mogły mieć mały poślizg. Trudno jest dostarczyc przesyłkę do małej wsi gdzie jedyna druga dojazdowa jest pokryta metrową warstwą śniegu. To sporadyczne sytuacje ale i o takich słyszałem. Wyobrażam sobie jaki to wstyd gdy nie mamy upragnionego prezentu dla ukochanej osoby z powodu kłopotów firmy kurierskiej. Sytuacja prosta w wytłumaczniu ale ciężka do zaakceptowania. Przecieć podczas świąt liczą się równiez prezenty. Nie tak bardzo jak obecnośc rodziny ale rzecz na którą również czekamy z utęsknieniem:)

czwartek, 30 grudnia 2010, kurier24

Polecane wpisy