Blog > Komentarze do wpisu
Darmowa przesyłka
Za nami jedna z największych akcji promocyjnych w internecie. 1 grudnia był dzień darmowej dostawy czyli setki sklepów z całej Polski dostarczało swoje produkty za całe 0 złotych. Ci co skorzystali z promocji już zapakowane są przesyłki kurierskie Warszawa i lada moment powinny zostać dostarczone. Nie ukrywam że sam skusiłem się zamówić kilka przydatnych rzeczy i pierwszą przesyłkę dostałem już dziś:)

Akcja pod hasłe darmowa przesyłka organizowana jest raz w roku od kilku lat. Ma na celu zwiększenie popularności robienia zakupów przez sieć i obalenie mitu niektórych starszych osób że zakupy internetowe to jedno wielkie oszustwo. Jeśli otrzymujemy przesyłki kurierskie Warszawa i produkty są dobre to skąd bierze się podejrzenie że ktoś próbuje nas oszukac. Owszem, czasem przesyłki kurierskie Warszawa po prostu nie docierają bo nikt ich nie wysłał do nas. Można paść w sidła oszustów ale głównie dzieje sie to na własne życzenie. Robienie zakupów na podejrzanych stronach gdzie wszystko jest tańsze o 20-30% może skutkować stratą pieniędzy. Po pierwsze zalecam branie paczek pobraniowych, po drugie kupujmy tam gdzie sklepy posiadają pozytywne opinie i nie łasić się na super okazje bo nikt nikomu nic nie da za darmo!

 

Frmy kurierskie dzięki takiej akcji mają dużo roboty. Z normalnych warunkach każda z nich cieszyłaby się jak dziecko ale sytuacja jest inna. Ciężkie warunki na drodze skutkują tym że nie każda firma kurierska dociera do swoich klientów. Trudno, będziemy czekać na dostawę ale sam fakt że za nią nie płaciliśmy napawa optymizmem. Szkoda że taka akcja jest tylko raz w roku....

piątek, 03 grudnia 2010, kurier24

Polecane wpisy