Blog > Komentarze do wpisu
Zakupy
No ale nie tylko allegro jest miejscem gdzie można dokonywać zakupów. Jest mnóstwo innych, dość popularnych sklepów w których ceny są jak najbardziej konkurencyjne np właśnie z allegro. Wszędzie jednak królują przesyłki kurierskie Warszawa które to są pośrednikiem między sprzedającym a kupującym. Tak jak wszędzie można też łatwo zarobić na przesyłkach...

Może trochę niedorzecznym ale skutecznym rozwiązaniem jest zamawianie dużo towaru. Wtedy to sprzedający oferują przesyłkę gratis. Jeśli nie ma jednak takiego zapisku na stronie internetowej zawsze warto zadzwonić i wynegocjować darmową dostawę. Niektóre przesyłki kurierskie Warszawa są na prawde kosmicznie drogie. Często zastanawiam się czy moja paczka idąc z Warszawy przypadkiem nie zachacza o Gdańsk, Szczecin a potem Kraków. Dobrze że nie zamawiam z zagranicy bo paczka latałaby po całej Europie:) Żartuję sobie ale czasami sprzedający są tak nastawianie na zarobek i ich proponowane ceny dostawy są po prostu śmieszne.

Staram się omijać ludzie u których przesyłki kurierskie Warszawa kosztują 30zł lub więcej. Nie jest to korzystne zwłasza jak przesyłka kosztem przeważa wartość zamówienia.

czwartek, 07 października 2010, kurier24

Polecane wpisy