Blog > Komentarze do wpisu
Zaufanie
Właśnie zaufanie jest największym problemem przy zakupach internetowych. O ile przesyłki kurierskie Warszawa są zaufane ponieważ firmy działają na swoją renomę to sprzedawcy internetowi wcale nie zawsze mają na uwadze patrzenie na nich przez pryzmat zaufania. Nie moja sprawa ponieważ ja nigdy nic nie sprzedałem przez internet. Jednak chciałbym kupować u ludzi którzy mają na uwadze dobro innych. Tylko w takim przypadku obie strony będą zadowolone z transakcji.

Zaufanie jest potrzebne w każdej dziedzinie życia. Przy zakupach w których obie strony nie znają się trudno przewidzieć potencjalne posunięcia. Można się kierować tym że ktoś prowadzi sklep w wśród swojej oferty ma bardzo dużo produktów. To świadczy o tym że ktoś nie chce sprzedać jednego przedmiotu który będzie wysyłała do nas miesiąc pocztą.

Mamy też komentarze świadczące o jakości usług jakie proponuje nam sprzedawca. To jeden z najważniejszych wyznaczników jeśli chodzi o sprzedaż internetową. Tak czy siak trzeba napierw przejrzeć wszystkie oferty aby następnie zdecydować się na najlepszą. Pamiętajmy, najlepsza to nie znaczy że najtasza...

piątek, 27 sierpnia 2010, kurier24

Polecane wpisy