Blog > Komentarze do wpisu
Kurier jako człowiek
Cały czas mówię kurier" jako coś co tylko przynosi przesyłki kurierskie Warszawa i na tym kończy się cała sprawa. Jednak kurierzy to z reguły świetni ludzie. Przede wszystkim jako kurierzy pracują młodzi panowie. Silny, obrotni oraz zaangażowani w pracę. Nigdy nie miałem jeszcze żadnego ekscesu związanego z kurierem. Bardzo się z tego cieszę bo jestem typem człowieka który nie lubi konfliktów z drugą osobą.

 

Jak wcześniej pisałem nie korzystam teraz z usług kurierskich tak często jak było to jeszcze kilka lat temu. Można powiedzieć że teraz częściej kurierzy przychodzą do mnie z paczkami niż sam coś wysyłam. Oczywiście nie można wszystkich kurierów włożyć do jednego worka który będzie podpisany "super kurier". Ludzie są różni ale większość z nich to profesjonaliści zatem szanowanie klienta powinni mieć we krwi.

Przeważnie jak jestem w pracy to odwiedza mnie jeden, ciągle ten sam kurier. Jest tak dlatego że każdy z kurierów ma wyznaczone pole działania. Tak więc jak przychodzi kurier zawsze spotykam się z uśmiechem oraz kulturą. Przesyłki kurierskie Warszawa które przynosi zawsze są w nienagannym stanie. Można z nim pożartować oraz zapytać się o dosłownie wszystko co jest związane z przesyłkami kurierskimi. W sumie nie ma się czym zachwycać ale bardzo lubie dobrze nastawionych ludzi. Lubie z takimi osobami utrzymywać dobre kontakty bo to sama przyjemnośc. Oczywiście wolałbym żeby przychodziły panie kurierki ale to chyba rzadko spotykane z tej branży.

czwartek, 29 lipca 2010, kurier24

Polecane wpisy